Doxagon’dan “Merhaba Dünya”

Uzun bir planlama ve geliştirme sürecinin ardından, Doxagon’dan herkese “Merhaba”!

Türkiye’nin sektörel yazılım konusunda lider firmalarından olan BİS Çözüm ve dünyada yedekleme konusunda en yetkin firmalarından olan Reisswolf’un ortak girişimi olan Doxagon, pandemi sürecinde oluşmuş bir fikrin, hayata geçmiş hali.

Ofisleri terkettiğimiz, evlerden çalışmaya başladığımız dönemde kendi yaşadığımız sıkıntıları çözmek amacıyla düşündüğümüz Doxagon, geliştirme süresi boyunca farklı özelliklerin de eklenmesiyle KOBİ’lerin de işine yarayacak bir Dijital Döküman Yönetim Sistemi haline geldi.

Peki Doxagon en basit haliyle ne?

Şirketinizdeki tüm fiziksel dökümanları kolaylıkla dijital hale geçirmenizi sağlayan, bu sayede tüm şirket verilerini bir ekran üzerinden ulaşılabilir ve aranabilir kılan bir araç. Bütün bunları yaparken, kullanıcı bazında yetkilendirme sayesinde, dosyalara sadece yetkisi olan kişilerin erişmesini sağlar.

İster ofisinizde, ister evde ya da bir cafede çalışıyor olun, tüm dosyalarınıza Doxagon üzerinden erişebilir, üzerinde değişiklik yapıp, dosyayı güncelleyebilirsiniz. Tüm güncellemeler ve bu güncellemeleri kimlerin yaptığı, dosya geçmişinde gözükür.

Bizlerin Doxagon’da belki de en çok kullandığı özellik ise, “paylaşma”. Doxagon üzerinde tuttuğumuz dosyalarımızı, tek bir tıklama ile istediğimiz kişiyle paylaşabiliriz. Üstelik bu kişilerin Doxagon kullanıcısı olmasına gerek yok. Örneğin müşteri sunumlarınızı Doxagon üzerinde tutup, müşterilerinize gönderebilir ve sunumlara erişmelerini sağlayabilirsiniz. Tıpkı WeTransfer gibi ama her seferinde sunumu yüklemenize gerek yok.

Doxagon kimler kullanıyor?

Doxagon’u kullanmayı tercih eden 3 kişilik şirketler de var, 50 kişilik şirketler de var. Sadece şirket içi dökümanları yedekleme amaçlı kullanan müşterilerimiz olduğu gibi, günlük iş akışları içerisine Doxagon’u entegre eden müşterilerimiz de var. Doxagon’un özelleştirilebilir yapısı sebebiyle, şirketinize uygun kullanımı belirleyip, Doxagon’u uyarlamanız çok kolay.

Dilerseniz biz daha fazla uzatmayalım, Doxagon’a hemen üye olun ve ücretsiz deneme şansına sahip olun.

Popüler Yazılar