doxagon logo slogan

Nedir ?

2008 yılından beri Türkiye’de Entegre Doküman Yönetimi; Fiziksel Arşiv Yönetimi, Dijital Doküman Yönetimi ve Güvenli İmha süreçleri konusunda uçtan uca çözüm sağlayan REISSWOLF Türkiye ile 1994 yılından beri Türkiye ve Avrupa’daki uluslararası kuruluşlara hizmet veren teknoloji ve servis sağlayıcısı olan BIS Çözüm güçlü yönlerini birleştirerek, 2020 yılında bir iş ortaklığı kurdular.

 

REISSWOLF Türkiye’nin sektördeki bilgi birikimi, tecrübesi ve arşiv konusuna olan hakimiyeti ile BIS Çözüm’ün teknoloji, yazılım, entegrasyon ve Ar-Ge tecrübeleri birleşerek, hızlı ve güvenilir çözümler sunmak için güçlü bir adım atıldı.

DOXAGON NEDEN ÖNEMLİ?

Birikmiş olan belgeler, şirket bilgilerine ilişkin dosyaların çoğalması iş süreçlerinin yavaşlamasına yol açabilir. Doxagon ile tüm dokümanların, ihtiyaçlarına özel olarak dijitalleştirilerek kolayca erişebileceğin bir şekilde kullanımına sunulmaktadır.

HER YERDEN ERİŞİN!

Doxagon’a bilgisayarınızdan ve mobil cihazlarınızdan sorunsuz erişebilirsin. Hatta istersen Doxagon mobil uygulamasını telefonuna yükleyerek, Doxagon’u kullanabilirsin.