doxagon logo slogan

Seç Market

Tüm bayi sözleşmeleri, sözleşme özelinde evrak türü bazında gruplandırılarak dijitalleştirildi. Doxagon üzerinde 17 bölge için hiyerarşi oluşturularak, sözleşmeler ilgili bölgeler altında her yerden ve yetkili herkes tarafından ulaşabilir hale getirildi.


Proje Bilgisi


Dijitalleştirilen Doküman Sayısı : 88.823 Adet

Adlandırılan PDF Sayısı : 17.687 Adet

Sözleşme Gruplamasu : 17 Bölge Altında 2105 Adet


Değerlendirme

 

İş süreçlerimizin dijital dönüşüm projemiz kapsamında Reisswolf ile yaptığımız iş birliğinden ve elde ettiğimiz verimlilikten son derece memnunuz. Bayi sözleşmelerimizi Doxagon doküman yönetimi sistemi ile dijitalleştirerek operasyonel hem iş yükümüzü azalttık hem maliyet avantajı sağladık aynı zamanda bizim için çok önemli olan verilerin yasal yükümlülüklere uygun, güvenli saklanması sağladık. Reisswolf Türkiye’ye işbirlikleri için teşekkür ederiz.


İsmail Sucaklı

Seç Market Mali İşler Müdürü

 

81 ilde 2000’i aşkın bayi ağı ve 5000’in üzerindeki ürün gamı ile parakende sektörünün önemli oyuncularından SEÇ Market’in iş süreçlerini verimli hale getirecek dijital dönüşüm projelerinderol almaktan ve projeleri başarı ile tamamlamış olmaktan mutluyuz.Bu süreçte projenin en önemli ayağı olan analiz safhasında tecrübesini ve öngörülerinibize aktararak, doğru projelendirmeyi yapmamızda emeği geçen Mali İşler Müdürü Sayın İsmail SUCAKLI Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz.“İş süreçlerimizin dijital dönüşüm projemiz kapsamında Reisswolf ile yaptığımız iş birliğinden ve elde ettiğimiz verimlilikten son derece memnunuz. Bayi sözleşmelerimizi Doxagon doküman yönetimi sistemi ile dijitalleştirerek operasyonel hem iş yükümüzü azalttık hem maliyet avantajı sağladık aynı zamanda bizim için çok önemli olan verilerin yasal yükümlülüklere uygun, güvenli saklanması sağladık. Reisswolf Türkiye’ye işbirlikleri için teşekkür ederiz.


Kazım Yazıcıoğlu
REISSWOLF Türkiye DYS Operasyonları Yöneticisi